Hakkımızda

Hakkımızda

2005 Yılından bu yana mevzuat danışmanlığı ve yayıncılığı alanında faaliyet gösteren "İde Yönetişim - Yayıncılık Ltd. Şti." ailesi olarak, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki hizmet gereklerine daha iyi cevap vermek ve "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" hizmetlerini etkin bir şekilde sağlamak adına, 2014 yılı itibari ile "İde Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd. Şti." çatısını oluşturmuş bulunmaktayız.
Firmamızın ana faaliyet konusu iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili, yürütülmekte olan işlerin tehlike sınıfı ve iş yerlerindeki çalışan sayısına göre gereken süreler ve şartlarda İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli görevlendirilmesi hizmetlerinin verilmesidir.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği temel Hizmetleri...

İş güvenliği uzmanının düzenli saha gözlemleri ve teknik çalışmalara dayanarak tehlikelerin tespiti, risklerin belirlenmesi ve bertaraf edilmesi süreçleri iş güvenliği kapsamındadır. Bu kapsamda deneyimli uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

İş hijyeni ve ortam ölçümleri, makine ekipman kontrol ve bakımları gibi teknik uygulamarın eksiksiz sağlanmasına yönelik destek sağlamaktayız.

İş güvenliğini yalnızca teknik kurallardan ibaret görmüyor, yapılan işin ve işyerinin iyi tanınması, risklerin doğru belirlenmesi ve işyeri ortamının gerçek şartlarına uygun çözümler üretilmesini temel alıyoruz. İş güvenliğinin sağlanmasında, basma kalıp şablonlarla değil, her iş ve işyerinin doğru analiz edilmesinden sonra uygun çözümlerin üretilmesi ve doğru sistemlerin kurulmasını sağlamaktayız. Bu yüzden şablon prosedürleri kullanmıyor, her işyerini doğru analiz edip, o işyerine özel uygulamar sağlıyoruz. İş güvenliği uzmanının işyerinizi kendi işyeri gibi benimsemesi ve uygulamarın sürekliliğinin sağlanmasının gerekliliğine inanıyo ve sizlere aksatmadan sürekli hizmet sunuyoruz.

Çalışanların sağlık gözetimleri ile doğru tespit ve bulguların sağlanması deneyim istemektedir. Ayrıca bu çalışmaların kayıt altına alınıp belgelelendirilmesi hususu ciddiyet ve disiplin gerektirmektedir. İş sağlığı ile ilgili uygulamaların doğru ve mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi için farklı branşlardaki deneyimli İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli kadromuzla hizmet sunmaktayız.

İş sağlığı uygulamaları yanlız işe giriş raporlarından ibaret olmayıp, çalışma ortamının tanınması, ortam etki ve risklerinin iyi analizi ve sürekli sağlık gözetimini kapsamaktadır. Bu bağlamda işyeri şartları gözetilerek işyeri hekiminin sürekli gözetimi ve Mobil Sağlık Hizmetleri gibi yerinde uygulamarla hizmet sunmaktayız. 

Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme Deneme 

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm gerekliliklerini sağlamak temel misyonumuzdur.

  Müşterilerimizin ihtiyacı olan; İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli hizmetlerinin sağlanması, yürütülen işlerle ilgili risklerin ortadan kaldırılması, iş kazaları ve işyeri ortam şartlarının iyileştirilmesi için çalışmaktayız.Çalıştığımız kurumlarda 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile ilgili mevzuat hükümlerinin yerine getirilmesi, ulusal ve uluslar arası standartların sağlanmasına yönelik uygulamalarımız ile günü değil geleceği kurtarıyoruz...

 • Vizyonumuz

  Hizmet verdiğimiz kurumlar ile geleceğe uzanan köklü ve güvene dayalı ilişkiler kurarak, güvenilir ve sektöründe öncü bir kuruluş olarak kalmak vizyonumuzdur.

  İşyerlerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin sektöre yansıması ve kaliteyi koruyarak ülke genelinde yaygınlaşmayı hedeflemekteyiz.

 • Kalite Politikamız

  Müşterilerimize sunduğumuz hizmeti salt ticari kaygılar gözeterek değil, yasalar ve etik ilkelere bağlı kalarak sunmaktayız. İş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimine yasaların yüklediği görev ve sorumluluklar gözetilerek, müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.